Telefon +420 728 961 770 | +420 723 081 503

 
  08. 10. 2020

Pracovní podzim

 

 

Letošní podzim si s holkama opravdu užíváme. Jelikož je více věcí zakázaných, než dovolených, cvičíme jen nosework a poslušnost - takovou, co lze dělat doma. Nikam moc nechodíme, proto máme daleko více času na procházky a projížďky na kole. Denně minimálně dvě-tři hodiny jsme v terénu. Všechny moje fenky si takovýto způsob života velmi pochvalují, práce neuteče. Přesto jsme s Banshee a s Aishou složily další zkoušky - Banshee se s dokončenou zkouškou NW D Z stala "Master of nosework Z" a už stihla přidat i zkoušku vyšší - NW D1. Aišenka, která s touto aktivitou začala letos před létem, má složeny tři základní zkoušky, čtvrtá ji čeká. Nosework jako aktivitu milují obě dvě.

20. září oslavila naše Keliška jedenácté narozeniny. Je neustále živá, čilá a zvídavá - ob den si dá s námi deset kilometrů vycházku, sbaští vše, co se jí předloží a ještě si sem tam i ukradne :) Na svůj věk vůbec nevypadá, není ani šedivá. Doufáme, že tu s námi ještě hezkých pár let bude.

Dnešní foto je dílem profesionální fotografky Kláry, jednak abychom měli památku na všechny tři fenky pohromadě, a potom -  chystáme jarní vrh naší nejmladší, tak abychom mohli ukazovat, jak je krásná.... :) Ale ony jsou krásné všechny.