Telefon +420 728 961 770 | +420 723 081 503

 

Banshee & Dream Come True

štěňata 2020 - vrh G

Na zimu 2020 připravujeme vrh G - Banshee Stříbrný vrch Křemešník + JCh Ch Drem Come True By Qwandoya http://www.qwandoya.com/psi/ve-spoluvlastnictvi/dereck/ Více podrobností již brzy!

"Plánovaný vrh "G" - předpokládaný datum vrhu je březen 2020.

Otec

DREAM COME TRUE BY QWANDOYA
D.O.B: 28.1.2015
plnochrupý, nůžkový skus
DKK 0/0 DLK 0/0 OCD neg LTV neg SA neg
DM N/N
Blue dilute D/D
EOAD High confidence clear
Hemophylie B – negativní
JME clear
Výška 67 cm, váha 43 kg

Interchampion, Champion LV, EE, LT,  FI, SWE, BL, RUS, CZ

Derek pochází z české chovatelské stanice Qwadoya a se svojí majitelkou Linou žije v Lotyšku. Je to elegantní pes s velmi dobrou kostrou, hlubokým hrudníkem, pěkným úhlením a přenádhernou hlavou.

Matka

BANSHEE STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK
D.O.B: 1.1.2013
plnochrupá, nůžkový skus
DKK 0/0, DLK 0/0
OCD neg, SA neg, LTV neg
Thyroid neg
Allergy neg
Výška 64 cm, váha 31 kg

Záchranný pes Svazu záchranných brigád kynologů ČR.
Sportovní kynologie, záchranařina, canisterapie, myslivecké zkoušky, noseworkové zkoušky.
ZZO, ZZO 1, Bh, FPr 1-2-3, ZPU-S, ZOP, ZPU-1, ZZZ, ZTV 1, ZTV 2. ZZS -1, ZZP-1, RH-F E, RH-T E, RH-FL E, RH-F A, ZPS-1,Bz, CT, NW - Uz, Nz.

Banshee je šestiletá fena s vynikajícími pracovními výsledky, zdravá, nekonfliktní povahy. Je středně dlouhého formátu, s pěkným úhlením končetin, krásnou hlavou a tmavým okem. Její předností je výborný ostrý nos se zaměřením především na pachové práce. Výstavy absolvovala s hodnocením výborná, CAC.

Z tohoto spojení očekáváme zdravá štěňátka klasické medově pšeničné barvy s výraznou černou maskou, s vrozenými geny pracovitosti a poslušnosti, s výbornými temperamentem. Dále očekáváme štěňátka s krásnými dlouhými formáty, pěkným úhlením zadních i předních končetin, s nádhernými hlavami s výrazným tmavým okem.

Předpokládaný termín porodu je 3/2020.

Více o rodičích
https://www.stribrnyvrchkremesnik.cz/cz/nasi-psi/banshee
http://www.qwandoya.com/psi/ve-spoluvlastnictvi/dereck/

 


Štěňata vrhu "G" se narodila dne 15. března 2020.

Porod proběhl bez komplikací, Banshee a Derekovi se narodilo dvanáct štěňátek, sedm pejsků a pět feneček. Vrh byl bez DS, bez zálomků a bloků, téměř bez bílých znaků, štěňata měla pěkné tmavé barvy a výrazné černé masky. Tři štěňátka si zapomněla ridge u maminky v bříšku... Porodní váhy štěňat byly vysoké, všichni měli 500 a více gramů, největší cvalík 565 gramů. Máma Banshee se o svoje potomky vzorně starala, plně kojila až do šestého týdne věku. Do nových domovů odcházela velmi dobře socializovaná štěňátka, nadšeně vítající každého nového příchozího, nebojácná, veselá, hravá a hlavně s výbornými stravovacími návyky. (Což v překladu znamená že to byli bezední soudečkové...).

Gutchi, Gaston, Giderrick, Garri Hasan, George Thiery, Guss, Georgeous Simba, Gabreta, Giulietta, Gaiamy, Ginger, Guinevere.