Telefon +420 728 961 770 | +420 723 081 503

 
  02. 08. 2020

Setkání vrhu G

 

 

Setkání vrhu "G" se uskuteční 5. září v odpoledních hodinách. Po delším vyjednávání se nám znovu podařilo získat na tento den pronájem Sluneční paseky pod Křemešníkem, setkání jsme tam již měli několikrát a pokaždé bylo krásné. Letos dostala Sluneční nového majitele a správce, měli jsme trochu obavy, jak vše dopadne - a nakonec se povedlo. Moc se na ty svoje nohatý hříbátka těším, účast bude velká, máme přislíbeno jedenáct z dvanácti štěňat. Sice se ještě může něco "vyvrbit", někdo nepřijet nebo nedejbože onemocnět, ale doufáme, že se tak nestane. Podrobné instrukce zašleme každému účastníkovi těsně před akcí.

U nás se, ač se zdá brzy, již připravuje vrh "H". Noví budoucí majitelé, jak jsem se o něm zmínila, už nelení a jezdí se k nám podívat. Ráda všem ukážu naše fenky, chovku, posedíme a popovídáme. Přesně jako při všech minulých vrzích. Mám ráda, když všechny poznám dopředu a už nyní zapisuji pořadníček :).  Aiša, budoucí matka, má zatím "volno", pracujeme na skvělé fyzičce (denních 10-15 km běhu při kole je naprostá samozřejmost). Co se týká jejího zdraví, konečně dorazily výsledky genetických testů a tady jsem měla obrovskou radost - Aiša je naprosto zdravá, všechny testy (třebaže nepovinné) vyšly negativní. Což znamená, že při správném výběru otce štěňat budou tato mít do života zaručeno zdraví, nestanou se ani přenašeči.

Dnešní foto - Aiša znovu zářila v noseworku, v jeden den složila dvě zkoušky, hledání specifického pachu ve vodě a v přírodě.