Telefon +420 728 961 770 | +420 723 081 503

 
  29. 04. 2020

Kontrola vrhu

 

 

Pondělí a úterý měla štěňátka celodenní program, nakonec já také. Nejdříve v pondělí dopoledne přijel pan doktor uličníky prohlédnout, očipovat a naočkovat. Všichni prošli na výbornou, jsou to velká, zdravá štěňata, silné srdce, čisté oči i uši, bez jakýchkoliv uzlin, bez alergií . Při samotných úkonech jsme je nemuseli ani nikterak zvlášť držet, nemrskal se nikdo a nikdo také ani nepípl. Hrdinové moji :)

Úterý celé odpoledne bylo zasvěceno kontrole vrhu. Přijela poradkyně chovu Hanka Pánková a Ivetka Klápová, obě důkladné, poctivé a přísné kontrolorky. Přesně ale tak to musí být. Štěňátka se opět velmi líbila, celou "prohlížecí" proceduru zvládli na výbornou. Nakonec jsme ty poslední braly již ze spící hromady. Výsledek - jsem velmi ráda, že nebyl objeven žádný DS, žádný zálomek ani blok. Jen jeden chlapeček půjde pro jistotu na rentgen se špičkou ocásku. Do standartu byli tedy zařazeni: Gaston, Gutchi, Giderrick, Gabreta a Giulietta, George Theiry půjde ještě na výše zmíněný rentgen, ale prý to "nic nebude". Uvidíme. Nestandartní zůstávají štěňátka bez ridge, Gorgeous Simba a Guss. A ještě se musím pochlubit, že jsme byli velmi pochválení za výborný odchov, štěňátka jsou nebojácná, veselá, vrtí ocásky a každému běží vstříc. Tkaničky na botách nevydrží nikdy....

Odběry máme domluvené, ještě tedy odkaz na granule. Jsou to

N&D LG Puppy Mini Chicken & Pomegranate. N&D je kompletní suché krmivo s nízkým obsahem obilovin, kuřetem a granátovým jablkem pro štěňata malých plemen a pro březí nebo kojící feny.

Od nás dostanete krmení zhruba na pět dnů v originálním balení.  Názvu "pro "štěňata malých plemen" se nelekejte, granule jsou univerzální pro všechna plemena až do 70 kg váhy psa v dospělosti. Je to psané na obalu.  Což asi nikdo z našich mít nebude :)

Zítra začíná socializace v přírodě, jízdy autem, čekání na projíždějící vlak.... atd. atd. Ještě budeme malé trochu učit. Fotky tedy příště :)