Telefon +420 728 961 770 | +420 723 081 503

 
  09. 07. 2021

Na výletě

 

 

Šestitýdenní Křemešníčci jsou už dost velicí na to, aby se podívali i do neznámého prostředí. Zároveň jsme je také učili zvyknout si na jízdu autem. A musím všechny moc pochválit - v autě nikdo nezvracel, nikdo nekňučel, všichni jen zvědavě zírali, cože se to děje :)

Zajeli jsme asi deset kilometrů na louku k lesu. Ihned po "vypuštění" nastalo veliké lítání a bláznění, honičky nebraly konce. Bát se? Být nejistý? Krčit se? Tak tohle Křemešníčci neznají. Všude jsou ihned jako doma, všechno zkoumají, běhají a pošťuchují se. Vůbec jsme o ně neměli strach, na zavolání přibíhají okamžitě (samozřejmě čekají nějakou dobrotu :) ). Byli úžasní... a úžasní byli za dvě hodiny i doma, kdy se na zahradě uložili do pelíšku a prospali zbytek dne až do večera :)

Příští týden ve středu se bude očkovat a čipovat, následovat bude kontrola vrhu a pomaličku nastane loučení.... ovšem jedna uličnice - samozřejmě ta největší - asi zůstane doma, aby mi nebylo zas až tak veliké smutno.

Pro budoucí majitele ještě uvádím odkaz na značku granulí, kterými jsou štěňátka krmena - http://www.veterinarni-obchod.cz/n-d-lg-dog-puppy-m-l-lamb-blueberry