Telefon +420 728 961 770 | +420 723 081 503

 
  18. 07. 2021

Týden před odchodem

 

 

Štěňátka z Křemešníku v pátek dovršila sedmý týden života. V minulých dnech všichni prošli velkou změnou - byli naočkování a načipování a tímpádem uznáni jako "pořádní velcí psi" :) Tyto procedury proběhly u nás doma, pan doktor je moc hodný a zajel přímo do naší CHS, abych se s uličníčky nemusela trápit v čekárně ordinace. Musím říci, že všichni byli velmi stateční a nikdo ani nepípl, třebaže čipovací jehla je docela silná. Další byla na řadě hlavní kontrola vrhu - paní poradkyně nezjistila žádné další závady od exteriéru, vše zůstalo při starém. Standarti jsou standarti a bez ridge jsou bezridge, všichni jsou to povahově praví ridgebackové. Všichni bez kýly, zdraví, živí, dobře krmeni a velmi dobře socializováni.

A v pátek večer nastalo veliké focení. Přijela oblíbená a hlavně velmi šikovná fotografka Klárka Olivová, která má ridgebacky " v ruce". Výsledek můžete posoudit sami :)

Ještě pár dnů a domů odjíždí první fenečka - Hermiona. Všem připravuji startovací balíčky, ale páníčci už mají vesměs nakoupeno. Bude mi velmi velmi smutno, ale tak to mám pokaždé. Vzadu v hlavě mi totiž už zase bliká světýlko, že příští rok koncem léta...... však všichni víte.......

Ještě k fotkám - Hassiba je zlatá stužka, Hespera vínová, Hortamo modrá a Honor červené káro. Ty jsem pojmenovala já prvním jménem, další jméno mají podle nových majitelů.

Všichni jsou nádherní :)