Telefon +420 728 961 770 | +420 723 081 503

 
  22. 07. 2021

Odjíždějí...

 

 

Všechna naše štěňátka mají své nové páníčky. Včera odjela první holčička Mia a od majitelky Hanky chodí samé krásné zprávy. Před chvilkou jsme se rozloučili s Dobbym (Honor), večer se domů vypraví Zlatuška. Žádné štěňátko v domovské stanici nezůstává, po pečlivé úvaze jsme se s manželem rozhodli pro dovychování Aishy, také dvanáctiletá Keliška potřebuje zvýšenou péči - na štěňátko si raději půldruha roku počkám, až na ně budu mít víc času.

Naši odchovanci nám v době pobytu u nás dělali radost i občasné malé starosti, tak už to bývá. Krásně jedli, milovali kozí mléko, za které bych chtěla moc poděkovat paní Evičce - letos jsem pro štěňátka brala víc jak 220 litrů. Zní to neuvěřitelně, ale opravdu byla ta naše dvanáctihlavá smečka takto "vykrmována"  :) Na fotce můžete vidět, v jakém krásném prostředí kozenky žijí -  jejich mlíčko je vynikající.

Takže mějte se krásně miláčkové a těším se na dobré zprávy. Dělejte svým páníčkům radost a i naopak, páníčci určitě se budete co nejlépe o malého Křemešníčka starat. Doufám, že se všichni ještě uvidíme.