Telefon +420 728 961 770 | +420 723 081 503

 
  29. 08. 2022

Potvrzená březost

 

 

Minulý týden jsme s Aishou zajeli k panu veterináři. Že je březí, jsem věděla už minimálně tři týdny - Aisha je při březosti úplně jiná, než normálně. Naprosto se jí změní chování - začne být pohodlná, denní vycházky do křemešnických lesů bere tak, že jít musí, nějaké těšení ani náhodou. Velmi se jí zvýší chuť k jídlu a tlačí do sebe kde co - hlavně hodně zeleniny ze zahrady, kterou jí dopřávám téměř bez omezení. Začne být extrémně mazlivá a pořád za námi chodí pro pohlazení. Takže výjezd k panu doktorovi byl vlastně jen pro potvrzení mojí téměř jistoty a pak také ke letmému spočítání plodů. Uvidíme, kolik jich nakonec bude....

S Banshee jsem minulý týden složila již osmou noseworkovou zkoušku, tentokrát "vodní". Na to, jaká je Banči "babka", pracuje velmi dobře a s radostí. Pouze poslední zkouška (řady) jí schází k udělení titulu "Master of nosework 1". Určitě se o ní pokusíme.

Ještě pár slov k rezervaci štěňátek - volných je několik míst pouze pro pejsky. Fenečky případně až kolik se jich narodí.

Dnešní foto - budoucí matka Aisha ,s  Banshee a dva snímky z našich denodenních procházek