Telefon +420 728 961 770 | +420 723 081 503

 
  13. 09. 2023

Co nového u nás

 

 

Po úspěšném jaru a létu, kdy naše holky skvěle pracovaly a složily dohromady deset výkonnostních zkoušek, začínáme pomalu plánovat poslední vrh Aishy. Krycí pes je vybrán, ale chovatelské plány jsou tajné, dokud nenastane realita. Opět pojedeme krýt do zahraničí, stejně jako vždy jsme s kladnou odezvou oslovili majitelku nádherného psa s velikými výstavními úspěchy. Pokud vše půjde podle plánu, štěňátka by se mohla narodit na přelomu roku.

Ještě se vrátím k práci našich fenek. Aisha letos složila dvě zkoušky ve sportovní kynologii a dvě zkoušky z noseworku, kde získala titul "Master of nosework 1". Banshee pracovala s novou psovodkou - jedenáctiletou Terezkou, podařily se jim čtyři nw zkoušky, směr voda, příroda, urban, řady. A v posledním měsíci jsem zapojila do práce i naši nejmladší, jedenáctiměsíční Isani - Šajnu - , která si také výborně počíná v pachových pracích.

 Léto bylo věnováno také odpočinku, běhání u kola našimi krásnými lesy, koupání a tak jsou naše holky v perfektní kondici. Nejstarší Keli za týden oslaví čtrnáct let...

Na dnešní poslední fotce je krycí pes na letošní podzim, takovýto krasavec byl vybrán, můžeme se těšit.. více info brzy