Telefon +420 728 961 770 | +420 723 081 503

 
  27. 11. 2023

Budoucí vrh

 

 

V nejbližší době Aishe začne říje a pojedeme nakrývat. Náš budoucí "ženich" je z Maďarska - krásný pes s mnoha výstavními úspěchy - C.I.B. MultiCh. Altaid the Hopeful Star. Pro výběr Zuwy jako otce budoucí generace v naší chovatelské stanici rozhodly zejména jeho skvělé zdravotní výsledky, neméně však  exteriér. Můj záměr je podtrhnout přednosti Aishy - kvalitní kostra, pěkné úhlení, rovná záda a překrásná hlava se silnou spodní čelistí, Zuwa je taktéž mohutný, pěkný pes. Co se týká povahy, Aisha je trochu rezervovaná fena, takže jsem musela hledat přátelský, nekonfliktní a komunikativní protějšek - Zuwa splňuje všechny tyto požadavky na sto procent.  Oba rodiče dále mají pracovní využití, Aisha vyniká zejména v pachových pracech a ve sportovní kynologii, Zuwa se taktéž věnuje čichání a navíc miluje coursing.

Máme z tohoto spojení opravdu velkou radost a věříme, že naše chovatelské plány budou odměněny zdravými, exterierově vydařenými štěňátky s geny pracovitosti a poslušnosti.

V případě zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na tel. 728 961 770, příp. e-mail dana.havova@seznam.cz

Co se týká ostatních našich fenek, tak letos jsme docela dost pracovaly - deset výkonnostních zkoušek a tři generace - Banshee, Aisha a Ishani. S Bandaskou pracuje také moje jedenáctiletá vnučka Terezka, jsou holky velmi šikovné. Bančí Terku zbožňuje a ona jí lásku opláci. Je radost  se dívat na holky při práci....